Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zamknij

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) 2023

15 mar 2023

W imieniu organizatora wydarzenia – Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji akcji DOFE. W tym roku wydarzenie odbędzie się w weekend 12-14 maja 2023 r.

Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą  dotacji unijnych.

Wejdź na stronę https://www.dniotwarte.eu/ i dowiedz się więcej o wydarzeniu i planowanych atrakcjach. Na uczestników czeka wiele atrakcji – miasteczko FE powstanie w Ogrodach Zamku Królewskiego oraz Arkadach Kubickiego. W trakcie weekendu z DOFE będą konkursy, występy i koncerty, a także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Ponadto, w regionach odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących akcji. Chcemy pokazać, że od 10 lat w całej Polsce łączymy siły przybliżając społeczeństwu korzyści płynące z członkostwa w UE, które mają realny wpływ na życie każdego z nas.

Dlaczego warto wziąć udział w akcji DOFE?

Wydarzenia, które uczestniczą w DOFE, zyskują:

Termin wysyłania zgłoszeń mija 31 marca br.

Zgłoś się przez formularz na stronie dniotwarte.eu

Jak wypełnić formularz? Podpowiedź znajdziesz w panelu Beneficjenta! Załóż konto i skorzystaj z poradnika (kliknij w ikonkę na górze strony – Strefa Organizatora).

Zapraszamy do udziału!