Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zamknij

III edycja konkursu Uwaga Rozdanie organizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

22 sty 2020

W imieniu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej zapraszamy beneficjentów Instytucji Pośredniczącej MEN do udziału w konkursie Uwaga Rozdanie, prowadzonym na FB Funduszy Europejskich.

To trzecia już edycja cyklu rozdań darmowych biletów do miejsc dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Posty konkursowe publikowane na profilu FB MFiPR cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem, a lawina zgłoszeń, komentarzy, reakcji i udostępnień kolejny raz przekroczyła nawet najśmielsze oczekiwania. Po zakończeniu ostatniej edycji powstało wiele wiadomości od obserwatorów profilu, którzy już nie mogą się doczekać kolejnych rozdań.

Już teraz rozpoczęło się planowanie kalendarza kolejnych rozdań. W związku z tym serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich beneficjentów, którzy chcieliby przyłączyć się do tej akcji. Jest to świetna okazja do szerokiej promocji efektów wykorzystania Funduszy Europejskich, a jednocześnie beneficjentów, którzy skorzystali z unijnych środków.

Twój projekt skorzystał z Funduszy Europejskich? Chciałbyś przekazać na konkurs Uwaga Rozdanie darmowe bilety wstępu, o które powalczą internauci? Napisz na adres e-mail: Marcelina.Bienias@mfipr.gov.pl

Poniżej przykładowe posty z FB:

Rozdanie Dzień Miodu

Rozdanie walentynkowe

Rozdanie Zamek Ogrodzieniec