Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zamknij

Kampania „Zapytaj o Fundusze Europejskie”

28 paź 2016

Ministerstwo Rozwoju od 24 października 2016 r. rozpoczęło kolejną odsłonę kampanii „Zapytaj o Fundusze Europejskie” skierowaną do osób i instytucji, które mogą być zainteresowane pozyskaniem środków z Funduszy Europejskich. Kampania przedstawia możliwości unijnego wsparcia dla przedsiębiorców, osób młodych, osób z niepełnosprawnością oraz potencjalnych beneficjentów Funduszy Europejskich.

Kampania będzie realizowana głównie na antenach ogólnopolskich i regionalnych stacji radiowych od 24 października do 18 grudnia 2016 r., w tym:
• spoty dla przedsiębiorców, które mają podnieść świadomość opinii publicznej na temat możliwości skorzystania z bezpłatnych źródeł informacji na temat Funduszy Europejskich,
• spoty dla młodych, które mają poinformować młodych z grupy NEET na temat działań przewidzianych dla nich, przede wszystkim w Programie Wiedza Edukacja Rozwój,
• spoty dla osób z niepełnosprawnością oraz beneficjentów FE, które mają uświadomić beneficjentów nt. konieczności realizacji projektów bez barier, a także zachęcić osoby z niepełnosprawnością do korzystania z Funduszy Europejskich.

 

Więcej informacji: