Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zamknij

Konferencja „Edukacja osób dorosłych w obliczu współczesnych wyzwań”

8 wrz 2023

W imieniu naszego Beneficjenta – Fundacji Małopolska Izba Samorządowa, zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Edukacja osób dorosłych w obliczu współczesnych wyzwań”, która odbędzie się 14-15 września 2023 r. w Q Hotel Plus w Krakowie.

Konferencja jest kontynuacją Forów Wymiany Doświadczeń LOWE, które były organizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pt. “Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji (LOWE) na rzecz aktywizacji osób dorosłych”.

Konferencja będzie m.in. przestrzenią do dyskusji nt. strategii i modeli uczenia się osób dorosłych w różnych formach i kontekstach jako ważnego elementu kształtowania lokalnej polityki społecznej. Zaprezentowany zostanie także Model „Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji” – innowacyjna inicjatywa edukacyjna na rzecz promowania koncepcji uczenia się przez całe życie wśród osób dorosłych, która jest wdrażana od 2017 r., na obszarze całego kraju.

Do udziału w Konferencji Fundacja MIS zaprasza przedstawicieli władz centralnych, regionalnych, lokalnych, edukacyjnych oraz podmiotów analizujących zjawiska społeczno-gospodarcze i odpowiedzialnych za realizację polityk publicznych służących jakości życia w gminach, powiatach i regionach, a także organizacje i instytucje działające na rzecz edukacji osób dorosłych.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz TUTAJ

Program konferencji – wersja skróconaPobierz

Zapisy:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Obrazek dekoracyjny