Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zamknij

Konferencja „Moda, ekologia, edukacja. Czy staże uczniowskie odpowiadają potrzebom branży mody: pracodawcom, szkołom, uczniom?”

21 wrz 2022

W imieniu naszego Beneficjenta – Konfederacji Lewiatan oraz Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan we współpracy z Wydziałem Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej, zapraszamy na konferencję pt. „Moda, ekologia, edukacja. Czy staże uczniowskie odpowiadają potrzebom branży mody: pracodawcom, szkołom, uczniom?”

Data wydarzenia: 28 września 2022 r., w godz.: 9:00-16:00

Miejsce: Politechnika Łódzka, Łódź

Udział: bezpłatny po uprzedniej rejestracji

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli organów prowadzących szkoły, dyrektorów i dyrektorki szkół prowadzących kształcenie na kierunkach odzieżowo-tekstylnych, nauczycieli i nauczycielki, nauczycieli i nauczycielki praktycznej nauki zawodu, w szczególności dla zawodów technik przemysłu mody, technik stylista, przedsiębiorców i przedsiębiorczynie z branży mody, przedstawicieli i przedstawicielki administracji publicznej, organizacje pozarządowe działające w tym sektorze, ale także uczniów, uczennice, studentki i studentów.

Wydarzenie będzie okazją do międzysektorowej dyskusji na temat:
• wyzwań i trendów w przemyśle mody
• współpracy sektora edukacji i firm
• praktycznych form kształcenia, w tym staży uczniowskich realizowanych przede wszystkim w zawodach technik przemysłu mody i technik stylista

REJESTRACJA + PROGRAM KONFERENCJI

Konferencja jest także dostępna online pod linkiem:

https://lewiatan.clickmeeting.com/moda-ekologia-edukacja