Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zamknij

Konferencja otwierająca konsultacje społeczne nowego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS)

21 maj 2021

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaprasza na konferencję otwierającą konsultacje społeczne programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS), która odbędzie się 2 czerwca 2021 r.

W programie FERS będzie  realizowane wsparcie przyczyniające się do usprawnienia funkcjonowania różnych polityk publicznych, w tym m.in.:

Już dzisiaj można zarejestrować swój udział w wydarzeniu wypełniając formularz dostępny na stronie Konsultacje społeczne Programu, jak  również zapoznać się z agendą spotkania.

Do udziału w konsultacjach oraz w konferencji online otwierającej proces konsultacji zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, instytucje, partnerów społecznych, organizacje, przedsiębiorców i innych zainteresowanych.

Osoby, które zarejestrują się do udziału w tym wydarzeniu, będą mogły w nim aktywnie uczestniczyć i zgłaszać uwagi. Rejestracja do udziału w konferencji  będzie trwać do 2 czerwca br., bądź do wyczerpania miejsc.

Osoby bez zgłoszenia (bez rejestracji) będą mogły obejrzeć  transmisję wydarzenia na YouTube (dla nich opcja zadawania pytań/zgłaszania uwag będzie wyłączona). Konferencja będzie tłumaczona na język migowy.

Konsultacje FERS potrwają od 2 czerwca do 9 lipca 2021 r. Uwagi do programu będzie można przesłać także za pośrednictwem formularza uwag, który zostanie udostępniony wraz z programem na stronie od 2 czerwca.

Wszystkie informacje związane z konferencją i konsultacjami społecznymi są dostępne na stronie Konsultacje społeczne Programu.