Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zamknij

Ósma edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

11 sie 2021

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, organizowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. W tym roku wydarzenie odbędzie się w weekend – 17-19 września 2021 r., w formie hybrydowej.
Zapraszamy wszystkich do udziału zarówno online, jak i stacjonarnie.

Dzięki akcji DOFE obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. Na stronie internetowej DOFE www.dniotwarte.eu pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród.

Ruszyła rejestracja na ósmą edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Chcesz przedstawić swój projekt, który został zrealizowany dzięki środkom unijnym? A może chciałbyś pokazać innym wirtualny spacer lub warsztat? Wejdź na naszą stronę www.dniotwarte.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy i zgłoś swój projekt.

W tym roku można zgłaszać zarówno materiały do umieszczenia na stronie internetowej, jak i wydarzenia stacjonarne.

Wybierz formularz udziału online, jeśli chcesz zgłosić materiał video na naszą stronę. Natomiast jeśli planujesz atrakcje w formie stacjonarnej, wypełnij formularz zgłoszenia wydarzenia. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji promocyjnej.

Wyślij swoje zgłoszenie najpóźniej do 20 sierpnia 2021 r. 

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ