Przejdź do nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki
Zamknij

Zapraszenie do udziału w konferencji inaugurującej Dni Otwarte Funduszy Europejskich i podsumowującej 15 lat Polski w Unii Europejskiej w dniu 10 maja 2019 r. w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

8 maj 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji inaugurującej Dni Otwarte Funduszy Europejskich i podsumowującej 15 lat Polski w Unii Europejskiej, która odbędzie się 10 maja 2019 roku w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. W tym samym dniu, o godz. 13, na dziedzińcu naszego resortu nastąpi też oficjalne otwarcie Miasteczka Funduszy Europejskich. Podzielono je na kilka stref tematycznych, np: Design, Innowacje, Zdrowie, Dostępność. Zaprezentujemy tam m.in. stoiska z projektami dofinansowanymi z środków unijnych.

Głównym celem tegorocznej, szóstej już edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, jest promocja efektów wdrażania funduszy unijnych w naszym kraju.

Zapraszamy do udziału w konferencji i wspólnego świętowania 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Szczegółowe informacje dot. konferencji dostępne pod linkiem:

http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/konferencja-dofe